פורסם בקטגורית: בית ומשפחה, נופש ב: 03/08/2016 על ידי: רותם שמואלי
צפיות: 601  דיווח
רעיונות לחופשה מושלמת
יש לא מעט דרכים לערוך חופשה טובה בזמן החופש הגדול, יש כאלו שיעדיפו להתאחד עם הטבע ויש כאלו שדווקא מעדיפים את הסביבה העירונית, אבל הנה כמה רעיונות שיכולים להיות לכם שימושיים עם שימוש באופניים.

רותם שמואלי

יש לא מעט דרכים לערוך חופשה טובה בזמן החופש הגדול, יש כאלו שיעדיפו להתאחד עם הטבע ויש כאלו שדווקא מעדיפים את הסביבה העירונית, אבל הנה כמה רעיונות שיכולים להיות לכם שימושיים עם שימוש באופניים.


טיול אופניים - טיול אופניים זה רעיון ממש כיפי ואפשר לעשות אותו בכל מקום ועם מי שאתם רוצים ואוהבים. אפשר לערוך טיול אופניים בתוך העיר אם יש לכם טיילת או מסלול מעניין שנמצא קרוב ולכן זה לא מצריך מכם מאמץ יותר מדי מלבד לקחת את האופניים ולהתחיל בנסיעה ואפשר לערוך את הטיול בטבע. טיול אופניים בטבע דורש מכם קצת יותר כי אתם לא רוצים להתחיל לרכב מהבית עד המסלול כי זה מיותר, פשוט מעמיסים את האופניים על הרכב באמצעות גגון לרכב או מנשא אופניים לרכב ונוסעים לתחילת המסלול. משם אפשר לנסוע בטבע בנינוחות ובכיף, להתרשם מכל הנופים היפים, הרוח על הפנים והריח של הפרחים והעצים.


חופשה בוילה - בבית מלון בטח הייתם כבר בחייכם ובא לכם להתארח במקום מיוחד עם הרבה חברים כדי שתרגישו קצת מנותקים מהעולם אך עדיין מחוברים לקרקע. וילה זה בדיוק המקום בשביל זה - אפשר לשכור וילה בצפון או וילה בדרום ובמרכז ולהרגיש כאילו אתם נמצאים במקום אחרל גמרי. וילות זה תחום מאוד מגוון ויש המון סוגי וילות, וילות עם בריכה, וילות עם ג'קוזי, וילות עם מעט או עם הרבה חדרים וכל מיני מערכות משחקים שבאים ביחד עם הוילה כמו למשל פלייסטיישן או ביליארד, תלוי מה אתם אוהבים. בחרו לכם וילה מעולה לנפוש בה ותעבירו שם את הסופ"ש עם המשפחה או החברים או כל מי שבא לכם לבלות איתו את בחופש.


מסיבה בבית - אפשר לערוך גם מסיבה בבית, אם יש לכם אירוע מיוחד כמו יום הולדת או אירוע מיוחד אחר אפשר לערוך מסיבה בבית ולהפוך אותה למיוחדת יותר על ידי הזמנת שף פרטי למסיבה. שף פרטי ליום הולדת או כל מאורע אחר זה פשוט מעולה ומיוחד ואנשים ירגישו שמשקיעים בהם גם אם אין סיבה מיוחדת. לפעמים ההשקעה הזאת, ה"לתת אקסטרה" נותנת הרגשה טובה לאנשים ועוזרת להם לקבל כוחות חדשים להמשך החודש. מה גם ששף פרטי זה לא יותר מדי יקר כשבוחרים את השף הנכון ואם עושים חישובים על ההפרש בין שף פרטי למסעדה או קייטרינג מגלים שההבדלים שווים את התוספת במחיר.
תגובות

מפת האתר | מפת RSS השעה עכשיו היא: December 17, 2017 - 19:26 PM

אתר המאמרים סקאן - שומר על חוק זכויות היוצרים בישראל, כל החומר באתר נשלח ע"י יוצריו למערכת.
© כל זכויות השימוש בחומרים כתובים מן האתר הן באישור כותבי המאמרים הבלעדיים בלבד.